Müsabaka tarayιcιsι

feragatname: En iyi, doğru ve dürüst bilgiler size sunmak için bütün gücümüzle çalιşιyoruz. Ancak bu site tarafιndan sunulan verileri ve bilgileri her türlü kullanιlιmιnι ve sorumluluğunu almamaktayιz..

Ana SONUÇLARFİKSTÜRİSTATİSTİKLER

fikstür

» 1 - 50 / 270 «
18.07.2020
11:00 Kashima Antlers - Yokohama F Marinos
11:00 Nagoya Grampus - Sagan Tosu
11:00 Vegalta Sendai - Consadole Sapporo
11:00 Yokohama FC - Kawasaki Frontale
12:00 FC Tokyo - Urawa Red Diamonds
12:00 Gamba Osaka - Oita Trinita
12:00 Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare
12:00 Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka
12:00 Vissel Kobe - Shimizu S-Pulse
22.07.2020
12:00 Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima
12:00 Sagan Tosu - Shimizu S-Pulse
12:00 Shonan Bellmare - Kashima Antlers
12:00 Yokohama F Marinos - Yokohama FC
12:05 Consadole Sapporo - FC Tokyo
12:30 Cerezo Osaka - Vissel Kobe
12:30 Oita Trinita - Nagoya Grampus
12:30 Urawa Red Diamonds - Kashiwa Reysol
12:30 Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale
26.07.2020
06:05 Consadole Sapporo - Yokohama F Marinos
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus
11:00 Shimizu S-Pulse - Oita Trinita
11:00 Yokohama FC - Urawa Red Diamonds
11:30 Kashima Antlers - FC Tokyo
12:00 Kashiwa Reysol - Vegalta Sendai
12:00 Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare
12:00 Sagan Tosu - Cerezo Osaka
12:00 Vissel Kobe - Gamba Osaka
01.08.2020
11:00 Nagoya Grampus - Kashiwa Reysol
11:00 Vegalta Sendai - Yokohama F Marinos
11:00 Yokohama FC - Sanfrecce Hiroshima
12:00 FC Tokyo - Sagan Tosu
12:00 Gamba Osaka - Kawasaki Frontale
12:00 Oita Trinita - Kashima Antlers
12:00 Shonan Bellmare - Cerezo Osaka
12:00 Urawa Red Diamonds - Shimizu S-Pulse
02.08.2020
07:00 Consadole Sapporo - Vissel Kobe
08.08.2020
11:00 Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds
11:00 Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo
11:30 Kashima Antlers - Sagan Tosu
12:00 Gamba Osaka - Yokohama FC
12:00 Kawasaki Frontale - Oita Trinita
12:00 Vissel Kobe - Vegalta Sendai
12:00 Yokohama F Marinos - Kashiwa Reysol
09.08.2020
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare
12:00 Cerezo Osaka - FC Tokyo
15.08.2020
07:00 Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale
11:00 Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse
11:00 Yokohama FC - Shonan Bellmare
11:30 Oita Trinita - Yokohama F Marinos
12:00 FC Tokyo - Nagoya Grampus