Müsabaka tarayιcιsι

feragatname: En iyi, doğru ve dürüst bilgiler size sunmak için bütün gücümüzle çalιşιyoruz. Ancak bu site tarafιndan sunulan verileri ve bilgileri her türlü kullanιlιmιnι ve sorumluluğunu almamaktayιz..

Ana SONUÇLARİSTATİSTİKLER

ilk yarι / maç sonu

1/1 30.22%
55
X/1 9.34%
17
2/1 2.20%
4
1/X 3.30%
6
X/X 8.24%
15
2/X 8.24%
15
1/2 2.75%
5
X/2 10.44%
19
2/2 25.27%
46

Home wins / draw / away wins

home wins 41.76%
76
beraberlik 19.78%
36
away wins 38.46%
70

2.5 gol üstü / altι

2.5 gol üstü 68.68%
125
2.5 gol altι 31.32%
57

Goals scored

total goals 683 3.75
home goals 369 2.03
away goals 314 1.73

doğru skorlar

2-1 11.54%
21
2-0 10.99%
20
1-0 10.44%
19
1-1 7.69%
14
3-0 7.14%
13
2-2 6.59%
12
3-2 5.49%
10
4-0 5.49%
10
3-1 4.95%
9
4-1 4.95%
9
3-3 3.30%
6
4-2 2.75%
5
5-0 2.75%
5
5-1 2.75%
5
5-2 2.75%
5
0-0 2.20%
4
6-0 1.65%
3
6-2 1.10%
2
7-0 1.10%
2
4-3 0.55%
1
5-3 0.55%
1
5-4 0.55%
1
6-1 0.55%
1
6-5 0.55%
1
8-0 0.55%
1
9-0 0.55%
1
12-0 0.53%
1

Top 5 offensive teams

Poz. team goals goals / match
1 Nõmme United 125 3.47
2 Viimsi JK 83 2.31
3 Tartu JK Welco 76 2.11
4 FC Tallinn 64 1.68
5 FC Elva 62 1.72

Top 5 defensive teams

Poz. team goals goals / match
1 Jõhvi FC Phoenix 3 1.50
2 Nõmme United 27 0.75
3 Viimsi JK 27 0.75
4 Flora Tallinn II 56 1.56
5 Tartu JK Welco 56 1.56