Müsabaka tarayιcιsι

feragatname: En iyi, doğru ve dürüst bilgiler size sunmak için bütün gücümüzle çalιşιyoruz. Ancak bu site tarafιndan sunulan verileri ve bilgileri her türlü kullanιlιmιnι ve sorumluluğunu almamaktayιz..

Ana SONUÇLARFİKSTÜRİSTATİSTİKLER

Son sonuçlar

» 1 - 50 / 309 «
26.05.2024
18:00 FC Utrecht 1-2 AET Go Ahead Eagles
23.05.2024
21:00 FC Utrecht 3-1 Sparta Rotterdam
18:45 NEC Nijmegen 1-2 Go Ahead Eagles
19.05.2024
14:30 Almere City FC 1-4 NEC Nijmegen
14:30 AZ Alkmaar 3-3 FC Utrecht
14:30 FC Volendam 1-2 Go Ahead Eagles
14:30 Feyenoord 4-0 SBV Excelsior
14:30 Heracles Almelo 0-0 Fortuna Sittard
14:30 PEC Zwolle 1-2 FC Twente
14:30 PSV Eindhoven 3-1 RKC Waalwijk
14:30 Sparta Rotterdam 2-1 SC Heerenveen
14:30 Vitesse Arnhem 2-2 AFC Ajax
12.05.2024
14:30 AFC Ajax 3-0 Almere City FC
14:30 FC Twente 7-2 FC Volendam
14:30 FC Utrecht 0-1 Sparta Rotterdam
14:30 Fortuna Sittard 1-1 PSV Eindhoven
14:30 Go Ahead Eagles 0-3 AZ Alkmaar
14:30 NEC Nijmegen 2-3 Feyenoord
14:30 RKC Waalwijk 1-1 PEC Zwolle
14:30 SBV Excelsior 4-0 Heracles Almelo
14:30 SC Heerenveen 1-3 Vitesse Arnhem
06.05.2024
20:00 SBV Excelsior 0-3 NEC Nijmegen
05.05.2024
20:00 Feyenoord 5-0 PEC Zwolle
16:45 AZ Alkmaar 2-1 FC Twente
14:30 FC Utrecht 1-0 Vitesse Arnhem
14:30 FC Volendam 1-4 AFC Ajax
12:15 Heracles Almelo 0-5 RKC Waalwijk
12:15 PSV Eindhoven 4-2 Sparta Rotterdam
03.05.2024
20:00 Almere City FC 1-1 SC Heerenveen
20:00 Fortuna Sittard 0-0 Go Ahead Eagles
28.04.2024
16:45 Vitesse Arnhem 3-2 Fortuna Sittard
14:30 RKC Waalwijk 2-2 FC Utrecht
14:30 Sparta Rotterdam 1-0 FC Volendam
12:15 NEC Nijmegen 0-3 AZ Alkmaar
12:15 PEC Zwolle 3-1 Heracles Almelo
25.04.2024
21:00 Go Ahead Eagles 1-3 Feyenoord
18:55 SC Heerenveen 0-8 PSV Eindhoven
24.04.2024
21:00 AFC Ajax 2-2 SBV Excelsior
18:45 FC Twente 3-1 Almere City FC
14.04.2024
20:00 NEC Nijmegen 2-2 PEC Zwolle
16:45 AFC Ajax 2-1 FC Twente
14:30 FC Utrecht 2-1 Go Ahead Eagles
14:30 Fortuna Sittard 0-1 Feyenoord
12:15 Heracles Almelo 0-2 SC Heerenveen
13.04.2024
21:00 Almere City FC 2-3 Sparta Rotterdam
18:45 AZ Alkmaar 3-2 RKC Waalwijk
16:30 PSV Eindhoven 6-0 Vitesse Arnhem
12.04.2024
20:00 SBV Excelsior 4-0 FC Volendam
07.04.2024
20:00 SC Heerenveen 2-3 FC Utrecht
16:45 FC Volendam 3-2 RKC Waalwijk