Müsabaka tarayιcιsι

feragatname: En iyi, doğru ve dürüst bilgiler size sunmak için bütün gücümüzle çalιşιyoruz. Ancak bu site tarafιndan sunulan verileri ve bilgileri her türlü kullanιlιmιnι ve sorumluluğunu almamaktayιz..

Son sonuçlar

» 1 - 50 / 369 «
16.06.2024
17:00 Abia Warriors 2-0 Akwa United
17:00 Bayelsa United 2-1 Shooting Stars SC
17:00 Enugu Rangers 2-0 Bendel Insurance
17:00 Sporting Lagos FC 2-1 Enyimba
17:00 Sunshine Stars 2-1 Remo Stars
15.06.2024
17:15 Plateau United 1-1 Kano Pillars
17:00 Heartland FC 1-0 Niger Tornadoes
17:00 Katsina United 2-0 Doma United
17:00 Lobi Stars 4-3 Kwara United
17:00 Rivers United 6-0 Gombe United
12.06.2024
18:30 Shooting Stars SC 1-0 Enugu Rangers
17:20 Bendel Insurance 2-1 Rivers United
17:00 Akwa United 3-1 Katsina United
17:00 Enyimba 1-1 Bayelsa United
17:00 Kwara United 2-0 Kano Pillars
17:00 Niger Tornadoes 3-2 Lobi Stars
17:00 Remo Stars 4-1 Heartland FC
17:00 Sporting Lagos FC 1-2 Plateau United
16:30 Gombe United 1-3 Abia Warriors
09.06.2024
18:15 Enugu Rangers 3-0 W.O. Enyimba
17:00 Bayelsa United 2-2 Sporting Lagos FC
17:00 Heartland FC 3-1 Doma United
17:00 Rivers United 1-0 Shooting Stars SC
17:00 Sunshine Stars 2-0 Akwa United
16:00 Abia Warriors 0-0 Bendel Insurance
16:00 Lobi Stars 3-2 Remo Stars
08.06.2024
17:00 Kano Pillars 1-1 Niger Tornadoes
17:00 Katsina United 4-0 Gombe United
17:00 Plateau United 2-0 Kwara United
03.06.2024
17:00 Akwa United 2-0 Heartland FC
02.06.2024
18:30 Shooting Stars SC 4-0 Abia Warriors
17:00 Bayelsa United 3-2 Plateau United
17:00 Gombe United 0-2 Sunshine Stars
17:00 Niger Tornadoes 1-1 Kwara United
17:00 Sporting Lagos FC 0-0 Enugu Rangers
16:00 Enyimba 4-1 Rivers United
01.06.2024
19:30 Bendel Insurance 2-0 Katsina United
17:00 Doma United 1-0 Lobi Stars
17:00 Remo Stars 2-1 Kano Pillars
26.05.2024
17:20 Abia Warriors 0-1 Enyimba
17:00 Enugu Rangers 3-0 Bayelsa United
17:00 Heartland FC 3-0 Gombe United
17:00 Kano Pillars 3-1 Doma United
17:00 Katsina United 2-2 Shooting Stars SC
17:00 Kwara United 3-2 Remo Stars
17:00 Lobi Stars 1-2 Akwa United
17:00 Rivers United 4-1 Sporting Lagos FC
17:00 Sunshine Stars 0-0 Bendel Insurance
15:30 Plateau United 0-0 Niger Tornadoes
19.05.2024
17:00 Rivers United 3-2 Niger Tornadoes